Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Płock - Dodane przez a.marczewska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Sprzedaży

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Miejsce pracy: Płock)

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B
- Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami
- Negocjowanie warunków współpracy
- Monitorowanie działań konkurencji
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe
- Min 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług (preferowana branża TSL)
- Umiejętność prowadzenia negocjacji
- Skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów
- Swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy
- Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
- Dobra organizacja pracy
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- Możliwość rozwoju w strukturze firmy
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy)

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV.

Mapa PłockProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Płocka. Prowadzisz serwis o Płocku lub zwiazany z Płock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Internetowe Pulsstacja !Zobacz stronę Portal Płock !Zobacz stronę Teraz Płock !Zobacz stronę Fotogaleria Miasta Płocka !Zobacz stronę Serwis Społecznosciowy Płocka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Płock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Płocka: Kutno ogłoszenia - Włocławek darmowe ogłoszenia - Łowicz ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję