PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- umowa o pracę

KONTAKT

Płock - Dodane przez a.marczewska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- umowa o pracę

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Płock

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych Klientów
Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami
Negocjowanie warunków współpracy
Monitorowanie działań konkurencji
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:
Min 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług
Konieczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
Umiejętność prowadzenia negocjacji
Skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów
Swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy
Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
Możliwość rozwoju w strukturze firmy
Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Mapa PłockProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- umowa o pracę

Polecane, ciekawe strony z Płocka. Prowadzisz serwis o Płocku lub zwiazany z Płock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Internetowe Pulsstacja !Zobacz stronę Teraz Płock !Zobacz stronę Portal Płock !Zobacz stronę Serwis Społecznosciowy Płocka !Zobacz stronę Fotogaleria Miasta Płocka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Płock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Płocka: Kutno ogłoszenia - Włocławek darmowe ogłoszenia - Łowicz ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję