KONSULTANCI INFOLINII

KONTAKT

Płock - Dodane przez katarzyna.lutomska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KONSULTANCI INFOLINII

Nazwa firmy: WORK WONDERS
Nr wpisu do rejestru: 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.
Rodzaj oferty: oferta pracy tymczasowej
Miejsce pracy: Płock

Poszukujemy: KONSULTANTÓW INFOLINII PRZYCHODZĄCEJ

Zadania:
- obsługa infolinii przychodzącej

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie
- wykształcenie min. średnie,
- poprawna dykcja i łatwość formułowania myśli
- umiejętność pracy w grupie,
- dyspozycyjność
- dobra obsługa komputera

Oferujemy:
- stała stawka godzinowa 10 zł brutto + system premii,
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- pracę w przyjaznej atmosferze,

Czas pracy:
- głównie w godz. 8-16
- możliwa praca również w godzinach nocnych ( infolinia czynna 24/h

Osoby zainteresowane ofertą prosimy aplikację

Zapraszamy chętnych na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (2.06.2014) w godz. 9-11 Płock, ul. 3 Maja 18 pok. 201 ( II piętro)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.

Mapa PłockProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - KONSULTANCI INFOLINII

Polecane, ciekawe strony z Płocka. Prowadzisz serwis o Płocku lub zwiazany z Płock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Płock !Zobacz stronę Radio Internetowe Pulsstacja !Zobacz stronę Serwis Społecznosciowy Płocka !Zobacz stronę Fotogaleria Miasta Płocka !Zobacz stronę Teraz Płock !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Płock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Płocka: Kutno ogłoszenia - Włocławek darmowe ogłoszenia - Łowicz ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję