Hotel Vezhen - Bułgaria - obózy młodzieżowy - od 1390 zł !

KONTAKT

Płock - Dodane przez geotour2 (osoba prywatna) -

Hotel Vezhen - Bułgaria - obózy młodzieżowy - od 1390 zł !

Pełna treść ogłoszenia Hotel Vezhen - Bułgaria - obózy młodzieżowy - od 1390 zł !

Termin:
od:2014-07-22 do:2014-08-02

Świadczenia:
Cena obejmuje:
Przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, TV, WC; 7 noclegów w Bułgarii w Hotelu Vezhen*; pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją; wyżywienie w Hotelu Vezhen: 3 posiłki dziennie śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu; bilety wstępu w dwie strony na baseny termalne w Hajduszoboszló (obowiązkowa legitymacja szkolna; w przeciwnym wypadku dopłata we własnym zakresie); opiekę kierownika i wykwalifikowanej kadry wychowawców zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty; opłatę klimatyczną; podatek VAT.

Cena nie obejmuje:
Obowiązkowej kaucji zwrotnej 20 za ewentualne zniszczenia wyrządzone w hotelu/autokarze; obowiązkowo płatnego ubezpieczenia KL i NNW 50 zł/os.; ubezpieczenia od chorób przewlekłych - dopłata 100 zł; ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy - 60 zł/os. możliwość zgłoszenia rezygnacji z imprezy bez ponoszenia kosztów z tym związanych(zwrot wpłaconej kwoty) max. 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu; opłat za wycieczki fakultatywne; świadczeń niewymienionych w cenie, np. obiad w Hajduszoboszlo ok. 7 Euro/os. w jedną stronę; wydatków własnych.

Program wycieczki:
Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Węgier.

Dzień 2: Przyjazd do miejscowości Hajduszoboszlo w północno-wschodniej części Węgier. Około 9-godzinny pobyt na kompleksie wspaniałych basenów rekreacyjno - termalnych. Kompleks ten to jedno z najsłynniejszych, najpopularniejszych oraz najczęściej odwiedzanych przez zagranicznych turystów węgierskich kąpielisk. Podczas zabawy na basenach, dla chętnych za dodatkową opłatą obiad w pobliskiej restauracji - koszt około 7 Euro/os. Wyjazd w kierunku Bułgarii w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Dzień 3: Przyjazd do Złotych Piasków - miejscowości turystycznej Czajka, położonej w Bułgarii, w regionie Warny. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 - 9: Śniadanie, plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne. Obiad. Zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz tematyczne w terenie lub na plaży z opiekunami, gry zespołowe, konkursy i zabawy. Kolacja, nocleg.

Dzień 10: Śniadanie, wykwaterowanie. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z hotelu około godziny 14:00. Przejazd w kierunku Węgier.

Dzień 11: Przyjazd do miejscowości Hajduszoboszlo na Węgrzech w godzinach rannych. Około 9-godzinny pobyt na kompleksie pięknych basenów rekreacyjno - termalnych. Podczas zabawy na basenach, dla chętnych za dodatkową opłatą obiad w pobliskiej restauracji - koszt ok. 7 Euro/os. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Dzień 12: Powrót na miejsce zbiórki w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych - w zależności od miejsca zbiórki.

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323460306 lub 500556600, e-mailem, internetowo.

Mapa PłockProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hotel Vezhen - Bułgaria - obózy młodzieżowy - od 1390 zł ! ,1 390 zł


Polecane, ciekawe strony z Płocka. Prowadzisz serwis o Płocku lub zwiazany z Płock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Teraz Płock !Zobacz stronę Serwis Społecznosciowy Płocka !Zobacz stronę Radio Internetowe Pulsstacja !Zobacz stronę Portal Płock !Zobacz stronę Fotogaleria Miasta Płocka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Płock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Płocka: Kutno ogłoszenia - Włocławek darmowe ogłoszenia - Łowicz ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Płock City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj