CI Engineer, Support Specialist

KONTAKT

Płock - Dodane przez pm.wroclaw1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CI Engineer, Support Specialist

Dla naszego Klienta międzynarodowej znanej korporacji z branży IT/Telco poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Continuous Improvement Specialist z językiem niemieckim
Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za działania w zakresie Continuos Software Integration - konfigurację, zarządzanie, utrzymanie, rozwiązywanie problemów, a także proponowanie usprawnień i ulepszeń.

Obowiązki:
Konfiguracja i utrzymanie narzędzi środowiska projektowego CI (Continuous ImprovementKonfiguracja i utrzymanie narzędzi inspekcji kodu (Code and Design Review)
Konfiguracja i utrzymanie narzędzi w zakresie Performance Tuning (JProfiler)
Przygotowywanie i utrzymanie środowisk testowych na urządzenia mobilne (iOS, Android)
Przeprowadzanie upgradów oraz backupów aplikacji
Rozwiązywanie problemów zgodnie z SLA
Przygotowywanie i prowadzenie testów
Współpraca z zespołem programistów
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną pracę warunek konieczny
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość rozwiązań i narzędzi Continuous Improvement ) - w szczególności Jenkins, Sonatype Nexus, Sonar Source/Qube (warunek konieczny)
Doświadczenie w obszarze IT (warunek konieczny)
Doświadczenie w programowaniu w języku Java
Praktyczna wiedza na temat przeprowadzania testów strukturalnych oraz znajomość procesu rozwoju oprogramowania
Znajomość Pyton, Ruby, Perl będzie dodatkowym atutem
Komunikatywność
Umiejętność planowania i priorytetyzowania

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
Szkolenia i programy rozwoju zawodowego
Pakiet relokacyjny
Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i delegacje do Niemiec
Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach IT
Samodzielne stanowisko pracy z możliwością kształtowania codziennych obowiązków

Support Specialist with German (2nd/3rd Line)
Miejsce pracy: Wrocław/ delegacje do Niemiec

Opis Stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za konfigurację, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami firmy i środowiskiem serwerowym, a także wychwytywanie potencjalnych błędów i wprowadzanie usprawnień. 2/3 Line Support Specialist będzie w swojej codziennej pracy wykorzystywać język niemiecki.

Do głównych obowiązków Support Specialist należy:
Konfiguracja i utrzymanie narzędzi softwarowych (m.in HP apps, Precise, Tricentis Tosca, Cloud Wan Emulator, RMS License Manager)
Administracja hostingiem serwerowym aplikacji
Konfiguracja baz danych aplikacji
Instalowanie aktualizacji dla aplikacji i wykonywanie backupów
Zarządzanie prawami dostępu
Rozwiązywanie problemów i reagowanie na incydenty z uwzględnieniem SLA
Współpraca z zespołem developerów
Tworzenie dokumentacji systemów i aplikacji

Wymagania:
Gotowość do częstych podróży/delegacji służbowych do Niemiec
Znajomość serwerów Linux i/lub Windows (warunek konieczny)
Znajomość Oracle DB (z poziomu administratora będzie plusem)

Oferujemy:
Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, delegacje do Niemiec)
Pracę zespołową przy projektowaniu najnowszych narzędzi wykorzystywanych w IT

Mapa PłockProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - CI Engineer, Support Specialist

Polecane, ciekawe strony z Płocka. Prowadzisz serwis o Płocku lub zwiazany z Płock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Społecznosciowy Płocka !Zobacz stronę Radio Internetowe Pulsstacja !Zobacz stronę Teraz Płock !Zobacz stronę Portal Płock !Zobacz stronę Fotogaleria Miasta Płocka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Płock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Płocka: Kutno ogłoszenia - Włocławek darmowe ogłoszenia - Łowicz ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję